راهنمای استفاده از پایگاههای سیویلیکا

سیویلیکا، ناشر تخصصی مقالات علمی کشور

ابزار کاربر

ابزار سایت


کتابداران:اعضا:دانشگاه_تهران

تفاوت‌ها

تفاوت دو نسخه‌ی متفاوت از صفحه را مشاهده می‌کنید.

پیوند به صفحه‌ی تفاوت‌ها

کتابداران:اعضا:دانشگاه_تهران [2013/03/17 01:19]
admin
کتابداران:اعضا:دانشگاه_تهران [2018/12/24 11:27] (فعلی)
admin
خط 1: خط 1:
 ===== دانشگاه تهران ===== ===== دانشگاه تهران =====
  
-{{:کتابداران:اعضا:arm2.jpg?nolink |}}دانشگاه تهران به صورت IP در مجموعه سیویلیکا عضو نمی باشد و دریافت مقالات سیویلیکا از طریق کتابخانه مرکزی صورت می پذیرد. +{{:کتابداران:اعضا:arm2.jpg?nolink |}}دانشگاه تهران به صورت IP عضو مجموعه سیویلیکا می باشد. هر کاربر با استفاده از ایمیل دانشگاهی خود می تواند مقالات را دریافت نماید.
  
-نحوه دسترسی به مقالات سیویلیکا برای کاربران محترم دانشگاه طبق توضیحات ارائه شده در سایت کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران به شرح زیر است: 
-http://library.ut.ac.ir/persian/news-links/news.htm 
  
 ---- ----
- 
-با توجه به عضویت دانشگاه تهران در سیویلیکا، از این پس اعضای محترم هیات علمی  و دانشجویان گرامی می توانند  از مجموعه مقالات مجموعه سیویلیکا استفاده نمایند.  نحوه دسترسی کاربران به مقالات به صورت ارسال ایمیل شامل مشخصات مقاله مورد نیاز به همراه لینک دائمی آن در سایت سیویلیکا به   آدرس الکترونیکی  dss@ut.ac.ir  
- 
-می باشد. همچنین دانشجویان عزیز باید مشخصات فردی  شامل نام، نام خانوادگی، رشته و مقطع تحصیلی خود را نیز با این ایمیل ارسال فرمایند. 
- 
-مقاله درخواستی در اسرع وقت بدون دریافت هزینه به ایمیل شما ارسال خواهد شد. قابل ذکر است که این سامانه فقط به ایمیلهای دریافتی که با ایمیل دانشگاه تهران ارسال شده اند، پاسخگو خواهد بود. 
- 
-متذکر می گردد با توجه به محدودیت موجود، حداکثر مقالات درخواستی برای مقطع کارشناسی 4 عنوان، کارشناسی ارشد 7 عنوان، دکترا و اعضاء محترم هیات علمی  10 عنوان می باشد. لذا خواهشمند است در انتخاب مقالات درخواستی دقت لازم را مبذول فرمایید.در صورت افزایش تعداد مقالات بالاتر از تعداد تعیین شده، درخواست خود را از طریق سامانه تحویل مدرک پیگیری فرمایید که در این صورت هزینه هر مقاله 10,000 ریال می باشد. 
- 
-علاقمندان در صورت لزوم می توانند با آقای شاهی 66419382 تماس حاصل فرمایند.