راهنمای استفاده از پایگاههای سیویلیکا

سیویلیکا، ناشر تخصصی مقالات علمی کشور

ابزار کاربر

ابزار سایت


نحوه_استفاده_از_راهنمای_سیویلیکا

راهنمای حاضر بر اساس نیاز مخاطبان مختلف طبقه بندی شده است و شما می توانید به صورت مستقیم به بخش مورد نظر مراجعه نمایید. طبقه بندی شامل موارد زیر است:

راهنمای پژوهشگران: در صورتی که برای جستجو و دریافت مقاله به پایگاه سیویلیکا مراجعه نموده اید، در این بخش می توانید با روشهای جستجو، و دریافت مقالات و همچنین رفع مشکلات احتمالی فایلهای PDF آشنا شوید. در انتهای این بخش، اطلاعاتی در خصوص نحوه ارائه مقالات و شرکت در کنفرانسها ارائه گردیده است.
راهنمای کاربران مراکز دانشگاهی نیز در همین بخش ارائه شده است.

راهنمای کتابداران: این بخش ویژه مسئولان و مدیران کتابخانه های مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی است که به مایل به ایجاد دسترسی عمومی به منابع پایگاه سیویلیکا می باشند. در این صفحه با روشهای مختلف عضویت گروهی و IP Base آشنا می شوید و می توانید از روشهای متنوعی که سیویلیکا به دانشگاهها و موسسات ارائه می نماید استفاده نمایید.

راهنمای دبیرخانه ها: پایگاه سیویلیکا خدمات متنوعی را برای کنفرانسها و همایشها ارائه می نماید و با استفاده از گستردگی خود، می تواند بهترین ابزار برای معرفی کنفرانس و فرخوان مقالات باشد. مسئولان دبیرخانه ها می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به این بخش مراجعه نمایند.

همکاری با سیویلیکا: سیویلیکا با همراهی شما اندیشمند و فرهیخته گرامی است که می تواند بهترین خدمات را به جامعه علمی کشور ارائه نماید. از این رو اگر علاقه مند به همراهی ما می باشید، تعدادی از روشها در این قسمت ارائه شده است.

درباره سیویلیکا: اگر به مجموعه سیویلیکا و فعالیتهای آن علاقه مند هستید و می خواهید بیشتر در باره آن بدانید، به این صفحه مراجعه فرمایید.

در صورتی که اطلاعات ارئه شده در این رهنما کافی نیست و همچنان مشکل شما باقی مانده است، لطفا از طریق بخش پشتیبانی کاربران مطرح فرمایید.