راهنمای استفاده از پایگاههای سیویلیکا

سیویلیکا، ناشر تخصصی مقالات علمی کشور

ابزار کاربر

ابزار سایت


پژوهشگران:نحوه_خرید_تک_مقاله

خرید اینترنتی تک مقاله

با استفاده از خرید تک مقاله می توانید بدون عضویت در سایت و فقط از طریق وارد کردن آدرس ایمیل، مقاله مورد نظر خود را خریداری نمایند. هزینه خرید هر مقاله با فرمت PDF برابر 140،000 ریال است و به صورت اینترنتی پرداخت می شود. پس از پرداخت اینترنتی، بلافاصله مقاله مورد نظر خود را دریافت خواهید کرد. اگر با پرداخت اینترنتی آشنا نیستید، لطفا راهنمای پرداخت اینترنتی را مطالعه فرمایید. پیشنهاد می شود در صورتی که نیاز به مقالات بیشتری دارید، در پایگاه سیویلیکا عضو شوید تا با هزینه کمتری مقالات را دریافت نمایید.

برای خرید متن کامل مقالات، به صفحه خلاصه مقاله مورد نظر مراجعه نمایید. در این صفحه اطلاعات کامل هر مقاله شامل تعداد صفحات، حجم فایل و … به صورت کامل نمایش داده می شود و می توانید برای خرید مقاله تصمیم بگیرید. در صورتی که اصل مقاله در سیویلیکا موجود باشد، یک باکس برای خرید آن در پایین خلاصه مقاله به صورت زیر نمایش داده می شود:

در قسمت مشخص شده، آدرس ایمیل خود را درج نمایید. با وجود اینکه پس از برگشت از درگاه بانک، بلافاصله در صفحه نمایش داده شده، لینک دریافت مقاله در اختیار شما قرار داده می شود، یک ایمیل که حاوی لینک دریافت اصل مقاله است نیز به آدرس درج شده ارسال خواهد شد. توجه نمایید که آدرس ایمیل را با دقت و به صورت صحیح وارد نمایید. پس از ثبت آدرس ایمیل و کلیک بر روی کلید «خرید با پرداخت اینترنتی» در صفحه بعد، به صورت کامل اطلاعات مقاله درخواستی نمایش داده می شود و می توانید درگاه مورد نظر خود را جهت پرداخت اینترنتی انتخاب نمایید.

همانطور که در صفحه مذکور توضیح داده شده است، اهمیتی ندارد که کدام درگاه را برای پرداخت اینترنتی انتخاب نمایید و کلیه درگاهها پذیرنده کلیه کارتهای عضو شبکه شتاب می باشند. لذا نیازی به داشتن کارت همان بانک نیست، و شما با هر کارت بانکی که در اختیار دارید، می توانید از هر یک از درگاهها پرداخت خود را انجام دهید. فقط کافیست که پرداخت اینترنتی کارت بانکی شما فعال باشد.

تعدد درگاههای پرداخت اینترنتی بدین منظور است که در صورت بروز مشکل در یکی از درگاهها، همواره امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه دیگر برای شما فراهم باشد.

پس از پرداخت اینترنتی و موفق بودن آن، بلافاصله به سایت سیویلیکا ارجاع داده می شوید و لینک دریافت فایل PDF مقاله در اختیار شما قرار میگیرد و یک ایمیل حاوی همان لینک، به آدرس شما ارسال می شود. پس از خرید هر مقاله، تا یک هفته می توانید فایل مورد نظر را از سیویلیکا دریافت و بر روی رایانه خود ذخیره نمایید. پس از یک هفته، فایل به صورت خودکار از روی سرور پاک میشود.