راهنمای استفاده از پایگاههای سیویلیکا

سیویلیکا، ناشر تخصصی مقالات علمی کشور

ابزار کاربر

ابزار سایت


پژوهشگران:عضویت_عادی

آیا عضویت برای شما مناسب است؟
شما می توانید هر مقاله ای که در پایگاه سیویلیکا نیاز دارید، به صورت خرید تک مقاله به قیمت 30،000 ریال به صورت آنلاین خریداری نموده و دریافت نمایید. با عضویت در سیویلیکا، هرینه هر مقاله 20،000 ریال می شود که ابتدا با حداقل پرداخت هزینه 10 مقاله، عضو سایت می شوید و با دریافت هر مقاله، مبلغ آن از مبلغی که ابتدا پرداخت نموده اید کسر می شود. بدین ترتیب دیگر نیازی نیست برای هر مقاله جداگانه پرداخت اینترنتی داشته باشید. توضیحات بیشتر در خصوص عضویت را در زیر ملاحظه نمایید.

عضویت کاربران

مزیت عضویت در سیویلیکا نسبت به خرید تک مقاله

با عضویت در سیویلیکا، هیچ گونه هزینه عضویت نمی پردازید، بلکه هزینه دریافت مقالات را به صورت پیش پرداخت، واریز می نمایید و از تخفیف بالایی در دریافت مقالات برخوردار می شوید. عضویت در سیویلیکا محدودیت زمانی ندارد و اعتبارهای خریداری شده همواره محفوظ است.

هزینه عضویت در سیویلیکا

مبلغ دریافت مقالات برای اعضای سایت برابر 20،000 ریال است و برای عضویت حداقل باید هزینه 10 عنوان مقاله به صورت یکجا پرداخت شود. لذا هزینه عضویت در سیویلیکا حداقل برابر 200،000 ریال است. با پرداخت این مبلغ، 10 اعتبار (هر اعتبار 20،000 ریال) به حساب کاربری شما اختصاص می یابد و می توانید تا 10 مقاله کامل را دریافت نمایید. اعضای سایت می توانند هر زمان كه نياز به اعتبار داشته باشند، با واريز مبلغ، اعتبارهاي خود را به هر ميزان افزايش دهند.

عضویت در سیویلیکا محدودیت زمانی ندارد و همیشه اعتبارهای شما محفوظ خواهد بود. در صورتی که به تعداد اعتبارهای خریداری شده مقاله دریافت نمودید و اعتبارهای شما به صفر رسید، مجددا می توانید اقدام به خرید اعتبار نمایید.

تعداد اعتبارهای خریداری شده محدودیتی ندارد و در هر مرحله (آغاز عضویت و یا افزایش اعتبار) با خرید بیش از 100 اعتبار، 10 درصد اعتبارهای خریداری شده به صورت هدیه به حساب کاربری شما اختصاص می یابد.

برای عضویت در سیویلیکا به صفحه ثبت نام مراجعه نمایید.