راهنمای استفاده از پایگاههای سیویلیکا

سیویلیکا، ناشر تخصصی مقالات علمی کشور

ابزار کاربر

ابزار سایت


پژوهشگران:عضویت_عادی

آیا عضویت برای شما مناسب است؟
شما می توانید هر مقاله ای که در پایگاه سیویلیکا نیاز دارید، به صورت خرید تک مقاله به قیمت 70،000 ریال به صورت آنلاین خریداری نموده و دریافت نمایید. با عضویت در سیویلیکا، هرینه هر مقاله 50،000 ریال می شود. ایجاد حساب کاربری بر روی سیویلیکا رایگان است و با عضویت

عضویت کاربران

مزیت عضویت در سیویلیکا نسبت به خرید تک مقاله

با عضویت در سیویلیکا، هیچ گونه هزینه عضویت نمی پردازید، بلکه هزینه دریافت مقالات را واریز می نمایید و از تخفیف بالایی در دریافت مقالات برخوردار می شوید. عضویت در سیویلیکا محدودیت زمانی ندارد و اعتبارهای خریداری شده همواره محفوظ است.

هزینه عضویت در سیویلیکا

مبلغ دریافت مقالات برای اعضای سایت برابر 100،000 ریال است. بدین منظور ابتدا در سیویلیکا به صورت رایگان ثبت نام می نمایید و سپس اقدام به خرید اعتبار می نمایید.

عضویت در سیویلیکا محدودیت زمانی ندارد و همیشه اعتبارهای شما محفوظ خواهد بود. در صورتی که به تعداد اعتبارهای خریداری شده مقاله دریافت نمودید و اعتبارهای شما به صفر رسید، مجددا می توانید اقدام به خرید اعتبار نمایید.

تعداد اعتبارهای خریداری شده حداقل 2 اعتبار است و با خرید بیش از 25 اعتبار به صورت یکجا، 10 درصد اعتبارهای خریداری شده به صورت هدیه به حساب کاربری شما اختصاص می یابد.

برای عضویت در سیویلیکا به صفحه ثبت نام مراجعه نمایید.