راهنمای استفاده از پایگاههای سیویلیکا

سیویلیکا، ناشر تخصصی مقالات علمی کشور

ابزار کاربر

ابزار سایت


همکاری:کار_در_سیویلیکا

استخدام در سیویلیکا

پایگاه سیویلیکا در حوزه های تخصصی زیر نیاز به همکار دارد. شما می توانید رزومه خود و یا توانمندی ها و علاقه خود به همکاری را به آدرس Jobs@civilica.com ارسال نمایید. خواهشمندیم توجه فرمایید که در صورت نیاز به تخصص شما در مقطع مورد نظر با شما ارتباط گرفته می شود. در غیر این صورت اطلاعات شما برای ارتباط به هنگام نیاز، آرشیو و ثبت می شود.

با توجه به اینکه معمولا همکاری سیویلیکا به صورت نیمه وقت می باشد، لذا دانشجویان محترمی که دارای تخصص کافی در این زمینه می باشند، مشکلی برای اعلام همکاری ندارند.

ذکر این نکته نیز ضروری است که سیویلیکا معیارهای خاص خود را در انتخاب همکاران خود دارد و معمولا در چهارچوب قواعد سنتی عمل نمی کند. افراد زیر می توانند درخواست خود را در هر فرمتی که تمایل دارند، به ایمیل فوق ارسال نمایند.

- فارغ التحصیل یا دانشجوی رشته علم اطلاعات و دانش شناسی، آشنا با منابع علمی بین المللی و سرویس دهی آنها، آشنا با تعاریف و معیارهای علم سنجی (فقط ساکن تهران) - دانشجوی کارشناسی رشته علم اطلاعات و دانش شناسی، علاقه مند به همکاری پاره وقت با مجموعه سیویلیکا - گرافیست وب: کسی که به اصول طراحی گرافیکی تحت وب آشناست (بدون محدودیت مکانی - دورکاری) - طراح و پیاده ساز سیستم مدیریت محتوای WordPress - برنامه نویس تحت وب (کاملا حرفه ای، مسلط به دیتابیس و توانایی مدیریت دیتابیس های نسبتا بزرگ - مسلط به PHP و MySQL)